Oprogramowanie
Asseco WAPRO START
Asseco WAPRO BIZNES
Asseco WAPRO BIURO
Asseco WAPRO PRESTIŻ
Asseco WAPRO Mobile
ENTRE
Autoryzowane Centrum Serwisowe
Pomoc zdalna
Aktywacja licencji
Cennik
Kontakt
O Asseco WAPRO
Promocje
Wdrożenia
Zasady aktualizacji
Urządzenia fiskalne

Aktualności
Strona główna
Formularze
Zamówienie programu
Zamówienie CD z demo
Zamówienie pakietu mobilnego
Formularz kontaktowy
Aktualności

24-06-2015
Zamień DOS na Windows !

23-06-2015
Dostosowanie systemu Asseco WAPRO do zmian w przepisach o VAT, które wejdą w życie 1 lipca 2015

31-03-2015
Biuro Online dla każdego klienta do 31 marca 2016!

06-11-2012
Premia dla zaktualizowanych!

03-11-2012
Asseco WAPRO zaskakuje nowymi rozwiązaniami

01-11-2012
Certyfikaty iPKO biznes i PekaoREADY dla programu WF-FaKir dla Windows


Archiwum

Aktualne wersje

O Asseco WAPRO

Programy Asseco WAPRO to komplet aplikacji do zarządzania w małych i średnich przedsiębiorstwach, wspierający pracę działów: sprzedaży, finansów i księgowości, kadr oraz pracowników mobilnych. Oprogramowanie Asseco WAPRO można wykorzystać w każdej branży, systemy cechuje prosta instalacja, łatwa konfiguracja i intuicyjna obsługa. Programy są stale rozwijane i udoskonalane zgodnie z rosnącymi potrzebami Klientów, aby stanowiły nowoczesne narzędzia do zarządzania współczesną firmą.

Od początku istnienia marki (1994 r.) z programów Asseco WAPRO skorzystało już ponad 68 tysięcy firm, a liczba sprzedanych licencji oprogramowania przekroczyła 210 tysięcy.

Zarządzanie firmą w oparciu o programy Asseco WAPRO cechuje:

  • wysoka jakość relacji z klientami
  • wygodne i sprawne kontakty zewnętrzne
  • ład, porządek oraz automatyzacja pracy
  • pomoc w podejmowaniu właściwych decyzji biznesowych

Wybór programu

Systemy Asseco WAPRO dostępne są w liniach produktowych przeznaczonych dla różnej wielkości firm. Linie różnią się między sobą liczbą wchodzących w skład modułów i funkcjonalnością. Rozpoczynając pracę na Asseco WAPRO START można łatwo, wraz z rozwojem przedsiębiorstwa, migrować do bogatszej funkcjonalnie linii BIZNES czy najbardziej rozbudowanej linii PRESTIż wyposażonej w możliwości analiz. Linie produktowe pozwalają na wybór najodpowiedniejszego pakietu do zarządzania, zgodnie z wielkością i potrzebami firmy.

Rozbudowa

Wraz ze wzrostem przedsiębiorstwa istnieje możliwość zwiększenia funkcjonalności programów i przejścia do bardziej zaawansowanej linii a także rozbudowania użytkowanego systemu informatycznego Asseco WAPRO poprzez dokupienie licencji na kolejne stanowiska. Programy, które pracowały dotychczas na pojedynczych stanowiskach, można w zależności od nowych potrzeb rozbudować tak, aby współpracując między sobą tworzyły kompleksowy system do zarządzania firmą.

Bezpieczeństwo

Programy Asseco WAPRO pozwalają na ochronę danych przed dostępem osób niepowołanych poprzez możliwość zdefiniowania systemu haseł i identyfikacji użytkownika. Aplikacje wyposażone są w moduł do kontroli i autokorekty danych oraz w mechanizm tworzenia skompresowanych zapasowych kopii.

Firma Asseco BS specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania wspomagającego zarządzanie w małej i średniej wielkości przedsiębiorstwach (MSP) o różnym profilu działalności. Przedmiotem działalności firmy jest doradztwo w zakresie oprogramowania oraz dostarczanie i sprzedaż systemów informatycznych.

Stabilna pozycja Asseco WAPRO na rynku

Od kilku lat Asseco BS zajmuje jedno z czołowych miejsc wśród polskich producentów oprogramowania wspomagającego zarządzanie w małych i średniej wielkości firmach. Zatrudnia ponad 60 osób - wysokiej klasy informatyków, specjalistów w dziedzinie zarządzania, księgowości, kadr. Współpracuje z największymi światowymi dostawcami rozwiązań informatycznych, firmami: IBM, Microsoft i Oracle.

Wiarygodne, sprawdzone oprogramowanie

Do tej pory klienci zakupili 210 tysięcy licencji oprogramowania doceniając zarówno ich wysoką jakość jak i dbałość firmy Asseco BS o klienta.

Bezpośredni dostęp do wsparcia technicznego

Wszyscy zarejestrowani Klienci Asseco WAPRO mają dostęp do wsparcia producenta w zakresie użytkowanego oprogramowania. Spośród możliwych form mogą Państwo wybrać najdogodniejszą dla siebie:

  • Serwis - kompleksowa obsługa w zakresie oprogramowania i stała fachowa opieka nad systemem informatycznym,
  • Hot Line - telefoniczne wsparcie klientów w zakresie oprogramowania Asseco WAPRO,
  • FAQs - bezpłatna pomoc on-line dostępna 24 godziny na dobę.


Niskie koszty utrzymania programów

Niskie koszty utrzymania programów Asseco WAPRO są wynikiem ich dużej niezawodności działania. Wszystkie wersje programów są testowane przez zespół doświadczonych informatyków. W przypadku wykrycia jakichkolwiek błędów, eliminują je doprowadzając pracę programu niemal do perfekcji. W efekcie klienci darzą oprogramowanie Asseco WAPRO zaufaniem i oceniają jako jedno z najbardziej niezawodnych.

Zgodność z polskimi przepisami

Programy są zgodne z polskimi przepisami, a w szczególności z ustawą o rachunkowości. W zależności od zmian obowiązujących przepisów są one na bieżąco aktualizowane, a każdy Użytkownik nabywa prawo do otrzymywania uaktualnień na preferencyjnych zasadach.

Elastyczne

Dzięki szerokim możliwościom i dużej elastyczności można je łatwo dostosować do specyficznych potrzeb firm produkcyjnych, handlowych, usługowych.

Skalowalny system, który można łatwo rozbudować

Wraz ze wzrostem firmy można rozbudować użytkowany system informatyczny poprzez dokupienie nowych wariantów lub powiększenie o niezbędne moduły. Programy, które pracowały dotychczas na pojedynczych stanowiskach można w zależności od nowych potrzeb rozbudować tak, aby współpracując między sobą tworzyły kompleksowy system do zarządzania firmą.

Bezpieczne

Pozwalają na ochronę danych przed dostępem osób niepowołanych poprzez możliwość zdefiniowania systemu haseł i identyfikacji użytkownika. Wyposażone są w moduł kontrolno-diagnostyczny do kontroli i autokorekty danych oraz w mechanizm tworzenia skompresowanych zapasowych kopii.

Przyjazne dla użytkownika

Dzięki przejrzystej budowie oraz prostej konstrukcji menu obsługa programów jest bardzo prosta. W zależności od przyzwyczajenia użytkownik może obsługiwać program za pomocą klawiatury lub myszki.

 

O firmie .::. Asseco WAPRO START .::.Asseco WAPRO BIZNES .::.Asseco WAPRO BIURO .::.Asseco WAPRO PRESTIŻ .::.Asseco WAPRO Mobile .::. Kontakt
Copyright © 2011 ENTRE Systemy Informatyczne