Oprogramowanie
Asseco WAPRO START
Asseco WAPRO BIZNES
Asseco WAPRO BIURO
Asseco WAPRO PRESTIŻ
Asseco WAPRO Mobile
ENTRE
Autoryzowane Centrum Serwisowe
Pomoc zdalna
Aktywacja licencji
Cennik
Kontakt
O Asseco WAPRO
Promocje
Wdrożenia
Zasady aktualizacji
Urządzenia fiskalne

Aktualności
Strona główna
Formularze
Zamówienie programu
Zamówienie CD z demo
Zamówienie pakietu mobilnego
Formularz kontaktowy
Aktualności

24-06-2015
Zamień DOS na Windows !

23-06-2015
Dostosowanie systemu Asseco WAPRO do zmian w przepisach o VAT, które wejdą w życie 1 lipca 2015

31-03-2015
Biuro Online dla każdego klienta do 31 marca 2016!

06-11-2012
Premia dla zaktualizowanych!

03-11-2012
Asseco WAPRO zaskakuje nowymi rozwiązaniami

01-11-2012
Certyfikaty iPKO biznes i PekaoREADY dla programu WF-FaKir dla Windows


Archiwum

Aktualne wersje

03-11-2012

Asseco WAPRO zaskakuje nowymi rozwiązaniami

„Małe i średnie przedsiębiorstwa wymagają coraz więcej od systemów do zarządzania firmą, oczekując funkcjonalności, które do tej pory były dostępne tylko dla największych organizacji. Przykładowo wielu użytkowników naszych systemów planuje rozwój biznesu opierając się o profesjonalne działania e-commerce. Klienci zaczęli także interesować się rozwiązaniami mobilnymi, umożliwiającymi dostęp do kluczowych danych w systemach informatycznych za pomocą urządzeń mobilnych. Kolejnym popularnym trendem na rynku MSP jest dostęp do danych przez przeglądarki internetowe. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom, dopasowaliśmy ofertę Asseco WAPRO do wymagań naszych użytkowników. Proponujemy obecnie ekosystem rozwiązań, które pokrywają wszystkie najważniejsze obszary działania współczesnej małej i średniej firmy” – mówi Rafał Mróz, Dyrektor ds. Asseco WAPRO ERP w Asseco Business Solutions S.A.

Jesienią do oferty Asseco WAPRO dołączyło rozwiązanie klasy e-commerce, umożliwiające uruchomienie i prowadzenie sklepu internetowego. Platforma abStore jest w pełni zintegrowana z systemem Asseco WAPRO Sprzedaż i magazyn WF-Mag, dzięki czemu użytkownicy obydwu tych programów mogą kontrolować stany magazynowe i rozrachunki oraz obsługiwać zamówienia od odbiorców i do dostawców w jednym miejscu. Mają oni także możliwość tworzenia spójnej bazy kontrahentów, zarówno w e-sklepie, jak i w systemie sprzedażowym.

Asseco Business Solutions postawiło także na mobilność, oferując klientom nową odsłonę programu Sprzedaż mobilna WF-Mag Mobile 2. Do dystrybucji trafiła wersja aplikacji przeznaczona do pracy na urządzeniach z systemem Android. Niedługo do oferty dołączy także nowy produkt – iBusiness, czyli mobilny system analityczny na telefony komórkowe i tablety.

Ponadto, od października br. systemy dla małych i średnich przedsiębiorstw Asseco WAPRO dostępne są w tzw. chmurze obliczeniowej, czyli w formie usługi polegającej na korzystaniu z oprogramowania przez Internet. Użytkownicy nie muszą już więcej inwestować w kosztowną infrastrukturę informatyczną, niezbędną do uruchomienia i działania programów. Wystarczy im komputer z systemem operacyjnym, zdalny pulpit oraz dostęp do Internetu, aby sprawnie zarządzać własną firmą.

Producent oprogramowania Asseco WAPRO udostępnił także oczekiwane przez klientów aktualizacje użytkowanych systemów. Szeroki zakres zmian funkcjonalnych objął wszystkie programy, od najprostszego rozwiązania fakturującego, poprzez system magazynowo-sprzedażowy oraz finansowo-księgowy, aż po program kadrowo-płacowy.

Oprócz nowego interfejsu, menu opracowanego zgodnie z najnowocześniejszymi standardami i ciekawej szaty graficznej, każda z aplikacji oferuje szereg interesujących nowości, których powstanie jest efektem całorocznych konsultacji z użytkownikami. Szczególnie duży nacisk został położony na wykorzystanie rozwiązań Business Intelligence w oprogramowaniu. Przykładowo raporty analityczne tworzone w aplikacji Analizy wielowymiarowe WF-Analizy można na bieżąco publikować zarówno w programie Sprzedaż i magazyn WF-Mag, jak i systemie Finanse i księgowość WF-FaKir. Ponadto wszystkie programy zostały dostosowane do pracy na bazie serwera MS SQL 2012.

„Poza zmianami funkcjonalnymi i rozszerzeniem oferty staramy się także zapewnić użytkownikom naszych systemów pracę w zgodzie z regulacjami prawnymi. W tym celu uważnie śledzimy planowane zmiany w przepisach VAT, które mogą być ważne dla klientów. Wyróżniamy się właśnie tym, że zawsze bardzo szybko aktualizujemy nasze rozwiązania o zmieniające się regulacje podatkowe. Przykładem jest przełom 2010 i 2011 roku, kiedy to nasze systemy były doskonale i na czas dostosowane do nowych przepisów i stawek VAT. Obecnie naszym priorytetem także jest bieżąca aktualizacja programów z uwzględnieniem zmian w ustawie o podatku VAT. Zależy nam na tym, aby użytkownicy Asseco WAPRO byli jednymi z pierwszych na rynku, którzy będą mieli zapewnione warunki do stabilnej pracy ich przedsiębiorstw” – dodaje Rafał Mróz. 


Archiwum     Najnowsze

O firmie .::. Asseco WAPRO START .::.Asseco WAPRO BIZNES .::.Asseco WAPRO BIURO .::.Asseco WAPRO PRESTIŻ .::.Asseco WAPRO Mobile .::. Kontakt
Copyright © 2011 ENTRE Systemy Informatyczne